DESPRE BADITA&POPDESPRE BADITA&POP

Echipa B&P

In incercarea noastra de continua dezvoltare, ne concentram atentia pe extinderea constanta a expertizei. Acest lucru il obtinem prin selectionarea atenta a practicienilor nostri, profesionisti al caror talent este dublat de spirit de echipa. Respectam cu totii principiile deontologiei profesionale, standardele de etica si colegialitatea.

Extinderea echipei in fiecare an creaza un colectiv orientat catre nevoile clientului si catre o practica ce respecta standarde inalte.

Member
ANIELA BADITA
Avocat partener;
aniela.badita@baditasipop.ro
Member
OVIDIU POP
Avocat partener;
ovidiu.pop@baditasipop.ro
Member
ANDREI MURARU
Partner;
andrei.muraru@baditasipop.ro
Member
DAN BADEA
Partner;
dan.badea@baditasipop.ro
Member
LAURENTIU BADITA
Consultant Financiar;
laurentiu.badita@baditasipop.ro
Member
BOGDAN CHIRALEU
Avocat;
bogdan.chiraleu@baditasipop.ro
Oana Duta
OANA DUTA
Avocat;
oana.duta@baditasipop.ro
Nicoleta Stoian
NICOLETA STOIAN
Avocat;
nicoleta.stoian@baditasipop.ro
Alina Rogoz
ALINA ROGOZ
Paralegal;
alina.rogoz@baditasipop.ro
Cosmin Dobroiu
COSMIN DOBROIU
Avocat;
cosmin.dobroiu@baditasipop.ro
Georgiana Bogasiu
GEORGIANA BOGASIU
Avocat;
georgiana.bogasiu@baditasipop.ro
Nicoleta Frumosu
NICOLETA FRUMOSU
Avocat;
nicoleta.frumosu@baditasipop.ro
Member
GEORGIANA STEFAN;
Assistant Manager;
georgiana.stefan@baditasipop.ro
Paul Neagu
PAUL NEAGU
Assistant Manager;
paul.neagu@baditasipop.ro